Niemcy: Ostrzeżenie przed prawicowymi dziećmi

Blond włosy, długie spódnice, posłuszeństwo – to według niemieckiego miesięcznika „niebezpieczne” cechy, jakimi wyróżniają się katolickie i prawicowe dzieci.

O tym, jak w Niemczech wygląda nagonka na konserwatywnego obywatela, który identyfikuje się z chrześcijaństwem i sprzeciwia forsowanej przez Angelę Merkel polityce otwartych drzwi, pisze w tygodniku „Idziemy” Stefen Meetschen, dziennikarz niemieckiej gazety „Die Tagespost”.

Autor powołuje się na raport zatytułowany „Niebezpieczeństwo z prawej strony”, który opublikowało popularne w całych Niemczech czasopismo apteczne „Dziecko i Rodzina”. Dziennikarz zwraca uwagę na cytowanych w dokumencie socjologów i ideologów gender tłumaczących, jak rozpoznać dzieci z prawicowej rodziny, które są ich zdaniem „tym bardziej niebezpieczne, że są niepozorne”.

Spośród innych dzieci ma je wyróżniać m.in. wygląd i ubranie (zaplecione warkocze i długie spódnice), a także „bardzo spokojne lub bardzo posłuszne” zachowanie.

„Kiedy czyta się ten artykuł, przychodzi automatycznie na myśl propaganda niemiecka z lat 30. ubiegłego wieku, kiedy w podobny sposób opisywano, jak rozpoznać dzieci pochodzenia żydowskiego” – pisze Stefen Meetschen, dodając, że środowiska lewicowo-liberalne „nie mają żadnych skrupułów w walce o obalenie resztek tradycyjnego świata”.

dmc/Idziemy
http://dorzeczy.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s