AIDS, szczepienia i inne bzdury II

Szczepionki – ostateczna prawda

Lethal Injection – The Story Of Vaccination ŚMIERTELNY ZASTRZYK: PRAWDZIWA HISTORIA SZCZEPIEŃ

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.
35.Oszustwa medyczne cz.2-AIDS,wylecz się sam w domu, w każdym

AIDS to prosta choroba do wyleczenia w domu samemu. Ten film jest jednocześnie doniesieniem o masowym, kryminalnym truciu ludzi ze skutkiem śmiertelnym.

34.Oszustwa medyczne cz.1-Długowieczność, dlaczego żyjemy krócej niż w czasach antycznych

Kontrola umysłów odbywa się zawsze przez masowe powtarzanie bzdur, zarówno przez naukowe ośrodki opiniotwórcze jak i przez media. Po jakimś czasie wymyślone brednie, lub dane z powietrza, stają sie obowiązująca prawdą, świętością na której bazują cywilizacje. Kontrola nauki jest prosta. Usuwa się z renomowanych uczelni wszystkich niepoprawnych politycznie naukowców. Później nauczyciele na uniwersytetach i szkołach powtarzają tylko poprawną politycznie informacje, jako udowodniony naukowo fakt, i tak brednie na których wąskie grupy interesów zbijają niewyobrażalne fortuny, stają się wiedzą tłumów. Oszustwa medyczne organizowane są tak jak oszustwa religijne.

36.Wylecz serce, kości, depresję, jedz chudo i żyj 100 lat jak Japończyk.-Oszustwa medyczne cz.3

Japończycy są najzdrowsi i żyją najdłużej. Ich dieta leczy serce, kości i depresję. Ty też możesz być zdrowy. Jeśli wybierasz dietę pod kątem zdrowia, to naśladuj lidera długowieczności i zdrowotności. Naśladowanie diety ludzi chorych, na pewno wpędzi cię w choroby. Dieta japońska to znaczy, że masz czerpać energię ze skrobi, a więc chleba i ziemniaków jeśli je lubisz. Cukry proste jak soki, owce i słodycze też szkodzą na diecie japońskiej, bo one zawsze szkodzą przez szybkie spalanie i nadmierne pobieranie białka.Słodycze i soki na diecie japońskiej szkodzą najmniej. Wynika to z tego, że na tej diecie tak czy inaczej węglowodany, czyli cukry są źródłem energii i te cukry są używane do celów energetycznych, a białko zwierzęce w każdym posiłku chroni przed negatywnym działaniu cukrów prostych. Na diecie japońskiej tłuszcze są tym niepotrzebnym elementem, który powoduje miażdżycę.Organizm nie może używać równocześnie i tłuszczów i cukrów. To paliwo którego jest więcej, jest używane do celów energetycznych, a drugie, którego jest mniej, jest zamieniane na to czego jest więcej i dopiero wtedy spalane. Na diecie japońskiej mniej jest tłuszczów, i to one w trakcie zamiany na cukier powodują miażdżyce. Na dietach tłustych, tam gdzie tłuszczu jest więcej w pożywieniu, organizm spala tłuszcze do celów energetycznych, i wtedy niepotrzebne cukry zamieniane są na tłuszcz i szkodzą, powodując miażdżycę. Przyczyną cukrzycy typu II jest mieszanie cukrów z tłuszczami pół na pół. Dieta zbalansowana to pewna miażdżyca, zawał serca i cukrzyca II. Ta dieta to Raj dla medycyny i trzeba trzymać się jak najdalej od środka.Medycyna oszukuje wiernych tak jak religie i tu Biblia też jest wyśmienita.

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s