Daily Star: Rosjanie rozpoczną inwazję na Amerykę od zajęcia Alaski

Jeśli Rosja zdecyduje się na zaatakowanie USA, to najpierw zajmie Alaskę – pisze „Daily Star”, powołując się na anonimowego byłego dowódcę amerykańskiej marynarki wojennej.

Jego zdaniem, administracja Obamy przekształciła ten stan w najbardziej bezbronne terytorium, dlatego jest to idealne miejsce, by rozpocząć od niego inwazję.

Rosja przygotowuje się do zajęcia Alaski przy użyciu okrętów podwodnych, informuje „Daily Star” powołując się na byłego dowódcę United States Navy. Według jego słów, wybrzeże najbardziej wysuniętego na północ amerykańskiego stanu jest zupełnie niezabezpieczone i stanowi idealny cel ataku.  [My zaś mamy informacje, iż Rosja zacznie atak na USA od dyskretnego zbombardowania bombami nuklearnymi Nowego Jorku oraz Kalifornii – admin]

— We flocie pojawiła się opinia, że Obama przekształcił Alaskę w bezbronne terytorium, które stanie się bazą wypadową do przeprowadzania operacji, jeśli wybuchnie III wojna światowa – powiedział amerykański wojskowy.

– Znajdujemy się na granicy inwazji – od Alaski po Kanadę i wreszcie całego północnego zachodu – dodał. Według jego słów, Rosjanie maskują się pod brygady budujące drogi, aby w przypadku konfliktu zakrojonego na pełną skalę móc „przeciąć linie komunikacyjne i zająć ważne mosty”. [Można ich odróżnić jedynie po zielonych mundurach i pięcioramiennych gwiazdach na czapce – admin]

Inne źródła potwierdzają, że rosyjscy żołnierze po cywilnemu niezauważalnie przedostają się na Alaskę, zajmując porzucone motele i bazy wojskowe.

https://pl.sputniknews.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s