Dr Andrew Wakefield o szczepionkowej nauce CDC

Jest to zdumiewający wywiad. Publiczne oświadczenia w nim dr Wakefielda były najbardziej krytyczne jakie w ogóle słyszałem. Oskarżył dr Gerberdinga i dr De Stefano o oszustwo i kryminalne ukrywanie prawdy o szkodach poszczepionkowych. Poprzez całkowity brak nadzoru rządowego niszczymy zdrowie pokolenia dzieci. To musi się skończyć.

27.07.2015

The Stacy Francis Show! with Dr Andrew Wakefield

W tej trwającej godzinę dyskusji, dr Wakefield mówił o pracy nad szczepionką MMR i chorobie jelit / autyzmie, łącznie z doświadczoną przez niego zemstą. Wyjaśnił prawne problemy z jego udziałem, kiedy rodzice wystąpili przeciwko producentowi szczepionki, który szczepionką skrzywdził ich dzieci. Doszedł do wniosku, że „te [oficjalne] badania bezpieczeństwa są całkowicie nieadekwatne„. Wzywał do stosowania pojedynczych szczepionek zamiast mieszanki szczepionki MMR, i w odpowiedzi producenci przestali produkcję pojedynczych szczepionek.

Wakefield omówił politykę stosowaną w tej kontrowersji, i naciski na tych którzy się o tym wypowiadają.

Wygłosił następujące zdumiewające oświadczenie: „Pojęcie ochrony dzieci przed poważnymi chorobami zakaźnymi za pomocą bezpiecznych i skutecznych szczepionek jest godne pochwały. Ale żadna z tych szczepionek, które są obecnie stosowane, moim zdaniem, nie spełnia żadnych tych kryteriów, ani same, ani szczególnie w mieszankach„.

Wakefield był najbardziej krytyczny wobec moralności / motywacji przemysłu szczepionkowego i Briana Deera.

Mamy dług wdzięczności wobec Stacy Francis za danie dr Wakefieldowi tej szansy na wyjaśnienie co mu się przydarzyło i jak to zmieniło jego życie.

„To był bardzo mroczny czas… Raczej jak koszmar, gdzie na własne oczy można widzieć katastrofę. Masz wszystkich tych rodziców przychodzących i mówiących to samo, czy mieszkają w Indiach, czy w Europie, czy w Ameryce, opowiadają ci tę samą historię. Oni jej nie zmyślają… Zdają sobie sprawę, że mają historię wspólną z tak wielu innymi rodzicami. Więc widzisz dużo skrzywdzonych dzieci. Jednocześnie twoja zdolność zrobienia czegoś jest ci odebrana. Nie można pomóc im klinicznie, nie można pomóc im naukowo. Więc co robisz? I to jest koszmar.

„Co jest najbardziej ciekawe, kiedy tracisz wszystko, kiedy tracisz karierę i dochody oraz litery przed nazwiskiem, to jest dziwnie wyzwalające. Dziwnie wyzwalające, bo myślisz, ok., wszystko jest odebrane, nie mam nic co można mi zabrać, więc zamierzam stać się waszym największym wrogiem. I z moją wielką przyjaciółką, Polly Tommey, zdecydowaliśmy, że jeśli chcemy zmierzyć się z mediami, to musimy stać się mediami…”

Wakefield zwrócił uwagę, że presja zakończenia zwolnień od szczepień i pozbawienie praw rodzicielskich prowadzi do krytycznego momentu. Mówił o człowieku który to wszystko ujawnił. Powiedział, że w 2001 naukowcy z CDC sprawdzili hipotezę, że im młodsze dziecko otrzyma szczepionkę MMR, tym większe ryzyko autyzmu. Oni to potwierdzili, i kazano im zakopać wyniki. Thompson odmówił ogłoszenia sfałszowanych wyników na spotkaniu IOM w 2004. Zamiast tego, powiedział dr Wakefield, „główny lekarz, dr Frank De Stefano, udał się tam i nakłamał. Przedstawił fałszywe wyniki, powiedział, że nie ma żadnego problemu. IOM uznał, że to jest ok., nie potrzeba dalszych funduszy na badanie bezpieczeństwa szczepionki. W Sądzie Szczepionkowym odrzucono 5.000 spraw, w oparciu o tę decyzję…”

Wakefield dalej tłumaczył jak William Thompson złamał protokół i skontaktował się z dr Julie Gerberding, wtedy szefową CDC, w kwestii znalezionych wyników. Za to, zdaniem Wakefielda, Thompson dostał „groźbę zwolnienia za próbę ujawnienia prawdy. I wtedy znowu wszystko pogrzebano. Julie Gerberding odeszła i poszła do Merck, gdzie była szefową szczepionek za wielkie pieniądze„. Wakefield wyjaśnił także jak doszlo do ujawnienia historii człowieka który to wszystko ogłosił.

W październiku w siedzibie CDC rozmawiano o nadchodzącym zjeździe. Dr Wakefield powiedział, że będzie tam razem z Tony Muhammedem z Narodu Islamu, i Robertem Kennedym, Jr. „Dostaniemy tyle uwagi na ile to zasługuje, bo to jest absolutna hańba. Absolutną hańbą jest to, że można wziąć, nawet w tym wieku, daną podgrupę rasową, która, jak wiadomo, ma bardzo wysokie ryzyko, i można to uważać za akceptowalną szkodę uboczną w twojej polityce?…

„Jednym z poważnych autorów tego dokumentu… jest Afro-Amerykanka. Obserwacja tego co się dzieje… Przypomina… CDC, eksperymenty na zdrowiu publicznym w Tuskegee z syfilisem. Eksperymenty w południowym centrum Los Angeles ze szczepionką przeciwko odrze, o której wiedziano iż była bardzo reaktogenna, bardzo niebezpieczna. Wywoływała zgony dzieci w rozwijających się krajach.

„Co myślimy? Co myślimy żeby na to pozwalać? Czy uważali, że to nigdy nie wyjdzie? Czy uważali, że zawsze będą w stanie to ukrywać? Wyraźnie tak. Taki jest sposób myślenia osób kierujących opieką zdrowia w tym kraju„.

W dalszej części Wakefield opisał różnice między dodatkiem rtęci, tiomersalu i aluminium stosowanym w szczepionkach, i szczepionce MMR z żywym wirusem. Wzywał do uznania autyzmu za chorobę medyczną, a nie psychologiczną.

Wakefield wystosował dramatyczny apel do naszego kraju by zajął się przyszłymi potrzebami tego upośledzonego pokolenia. „Nie możemy patrzeć tylko kiedy są na łasce systemu, społeczeństwa które nie dba„. Powiedział, że Polly Tommey w Austin, TX, zorganizowała ośrodek dla dorosłych dotkniętych autyzmem, który zajmuje się ich szczególnymi potrzebami – www.autismtrust.org.  Trwająca katastrofa będzie dotyczyć przyszłych dorosłych, na zajmowanie się którymi i finansowanie nie jesteśmy gotowi.

Źródło: http://www.ageofautism.com/2015/08/dr-andrew-wakefield-speaks-out-on-cdc-vaccine-science.html#more

Tłum. Ola Gordon.

Źródło: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/dr-andrew-wakefield-o-szczepionkowej-nauce-cdc-2015-08

—————–

CDC celowo zniszczyło dokumenty dotyczące powiązania szczepionki MMR z autyzmem – Bill Posey

Kongresmen Bill Posey apelował do członków Kongresu i swoich kolegów z komisji budżetowej, aby zajęli się sprawą oszustwa jakiego dopuściło się CDC (Centrum Kontroli i Prewencji Chorób), które chciało ukryć fakt, że szczepionka MMR przyczynia się do powstania zaburzenia ze spektrum autyzmu. Prosił także, aby informacje, które dostarczył dr William Thompson nie zostały zignorowane ponieważ był on osobą, która uczestniczyła w tym „naukowym” spisku, który miał przysłużyć się koncernom farmaceutycznym a nie pokazać rodzicom prawdziwe zagrożenie płynące z niebezpiecznej szczepionki jaką jest MMR. Jednak dr Thompson wykazał się wielką odwagą co jednocześnie i co tu dużo ukrywać, związane jest z wydaniem na siebie wyroku……
Niewygodne dokumenty, które znalazły się w koszu na śmieci ujrzały jednak dzięki niemu światło dzienne, a tym samym „oficjalne badania naukowe” które potwierdzały brak związku szczepionki MMR z autyzmem legły w gruzach…

CDC – tajne eksperymenty i ukrywany związek szczepionki MMR z autyzmem – Mike Adams

Gościem Garego Franchi z WHDT (World Television Service) jest dziennikarz i badacz Mike Adams z www.naturalnews.com zajmujący się tematyką zdrowotną. Mike Adams opublikował na swojej stronie list, który dr Thomson napisał do dr Garbening sugerując jej ujawnienie prawdy związanej z zagrożeniem jakie niesie szczepionka MMR, czyli 340% ryzyko wzrostu autyzmu. Aby dobrze zrozumieć to, że CDC nie stoi po stronie społeczeństwa i ich zdrowia, tylko czerpie korzyści w formie lukratywnych stanowisk w firmach farmaceutycznych dla swoich „wybranych” pracowników, Mike przedstawia również inne wydarzenia, kryminalne, wręcz nawet terrorystyczne z działalności CDC – instytucji, która ma stać na straży zdrowia swoich obywateli, a która dla swoich finansowych korzyści rujnuje im zdrowie, co nierzadko związane jest także z ryzykiem śmierci.

Pracownik CDC (Informator) przyznaje się do oszustwa w sprawie szczepionek i autyzmu (sierpień 2014)

Związek autyzmu ze szczepieniami, a szczególnie ze szczepionką od lat kontrowersyjną MMR został w końcu wyciągnięty na światło dzienne i ujawniony światu. CDC (Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom) od lat tuszowała istotne odkrycie, które jasno wskazywało, że ryzyko podania szczepionki MMR wg obowiązującego kalendarza szczepień zwiększa ryzyko autyzmu u chłopców o 340%.
Nie wszystkim jednak łatwo się żyje ze świadomością, że mają na sumieniu tysiące kalek w postaci coraz większej grupy autystycznych dzieci czy śmiertelnych ofiar. Jeden z pracowników CDC postanowił złamać tę zmowę milczenia i ujawnić ten fakt, kontaktując się z dr Brianem Hookerem również ojcem autystycznego dziecka oraz badaczem bezpieczeństwa szczepionek, który po otrzymaniu od swojego informatora skrzętnie ukrywanej przez CDC dokumentacji – 10 sierpnia 2014 roku opublikował prawdziwe wyniki.
Chociaż nieoficjalnie znane jest nazwisko tego informatora to jednak dla jego dobra i bezpieczeństwa niech pozostanie anonimowe…

MMR Doctor Exonerated—Who’s Guilty Now? [Prof. John Walker-Smith]

Cytuj

The parent autism community is buzzing with excitement over a ruling by a British judge clearing Dr. Andrew Wakefield’s colleague and co-author of all charges against him that arose from a study of the relationship between gut disease, autism, and the MMR vaccine.
Judge John Mitting’s conclusion, from an appeal by the highly respected pediatric gastroenterologist Prof. John Walker-Smith, stated:

“…both on general issues and the Lancet paper and in relation to individual children, the panel’s overall conclusion that Professor Walker-Smith was guilty of serious professional misconduct was flawed…The panel’s determination cannot stand. I therefore quash it.”

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s