Ponad 300 młodych dziewcząt… Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger)

– To już praktycznie przerażająco codzienny widok w miejscowości Carmen de Bolivar w północnej Kolumbii. Ponad 300 młodych dziewcząt zostało w ciągu ostatnich trzech miesięcy przywiezionych do szpitala z podobnymi objawami i nikt nie wie dokładnie co im dolega. Zamieszanie i panika szerzą się w mieście, w szczególności przed szpitalem Bahn.
– O-Ton Yadira Cortes: „Jesteśmy zdesperowanymi i bardzo zmartwionymi rodzicami. Chcemy po prostu, aby nasze córki wyzdrowiały. Chcemy, aby nie traciły na wadze, żeby mogły wstać z łóżka i znowu normalnie funkcjonowały.”
– Desperacja osiągnęła już takie rozmiary, że na ulicach płoną opony – wszystko po to aby przyciągnąć uwagę i uzyskać odpowiedzi na naglące pytania. Minister Zdrowia, po przybyciu na miejsce obiecał pomoc i zapewnił ludzi, że bardzo poważnie traktuje ich obawy. Objawy dziewcząt w wieku od 9 do 19 lat są identyczne: omdlenia, bóle głowy, drętwienia rąk. Jedynie wiadomo, że wszystkie dziewczyny zostały zaszczepione pewnym lekiem przeciwko rakowi szyjki macicy. Testy jednak nie mogły wykazać pomiędzy nimi żadnej zależności. Więc może przyczyna leży gdzie indziej? Dr Rodrigo Cordoba, prezes Łacińsko – Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego ma pewną teorię:
– Dr Rodrigo Cordoba: „Szczepionka jest faktem symbolicznym i wzbudzającym kontrowersje. We wszystkich badaniach, które zostały przeprowadzone na szczepionce, co do jej działania itp., nie znaleziono bezpośredniego związku między nią a opisywanymi symptomami. Nie znaczy to jednak, że dziewczyny nie są chore. Jednak faktycznie odczucia takie jak strach, mroczne obawy i domysły mogły spowodować takie fizyczne dolegliwości i objawić się w zjawisku masowym.”
– To by było wyjaśnieniem, które także nie musi się zgadzać. Pomimo tego, że objawy chorobowe dziewczynek z Carmen de Bolivar nie stwarzają bezpośredniego zagrożenia ich życia, lekarze w trybie pilnym szukają ich wyjaśnienia.

Zaszczepione dziewczęta (De Vaccinerede Piger) – to dokument nakręcony przez duńską telewizję. Materiał przedstawia historię dziewczyn, które ucierpiały mniej lub bardziej poważnie w wyniku szczepienia przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV). Duńscy reporterzy dowiedzieli się, że takich zgłaszanych przypadków było ponad 1.000, a samych poważnych – 283 (dostępny jest również dokument na ten temat https://app.box.com/s/9ihtrosonej1r9w… )
Te zaszczepione i skrzywdzone przez szczepionkę dziewczęta zostały pozostawione same sobie, bez żadnej pomocy ze strony duńskiego rządu i organów zdrowotnych. Nikt nie bierze odpowiedzialności za to co się stało, i każda pytana instytucja oddala od siebie zarzuty zwalając winę na kogoś innego, ale obiecuje pomoc i nic dalej w sprawie nie robi. Sama instytucja opieki zdrowotnej, która ma ochraniać zdrowie swoich obywateli, nie robi tego, a jedynie potrafi należycie ochraniać korespondencje i dokumenty aby nie wyciekły do publicznej wiadomości. Dokumenty te zawierają poważne ostrzeżenia co do szczepionki Gardasil – preparatu, który okalecza młode dziewczyny, a z powstałymi powikłaniami lekarze nie potrafią sobie później poradzić. Te okaleczone dziewczęta i ich rodziny muszą szukać pomocy poza swoim ojczystym krajem, Danią, licząc na jakąkolwiek pomoc, która przywróciłaby z powrotem ich utracone zdrowie. Taka wycieczka w poszukiwaniu powrotu do zdrowia wiąże się z ogromnymi kosztami finansowymi co niejednokrotnie zmienia i destabilizuje materialną pozycję takiej rodziny. A rząd duński umywa ręce….. a upadłe na zdrowiu dziewczyny muszą walczyć, z reguły nieskutecznie o jakiekolwiek odszkodowanie, które zapewniłoby im dalsze leczenie, szczególnie poza granicami ich kraju. Większość z dziewczyn udaje się do Londynu i tam przechodzą leczenie, podawane są im dożylnie witaminy i tłuszcze w celu polepszenia funkcjonowania i odbudowania struktur mitochondrii, które są ważną częścią komórek. Taki rodzaj oczyszczania organizmu (detox) przynosi powolną poprawę zdrowia i daje możliwość w miarę normalnego funkcjonowania w społeczeństwie.
Wśród poważnych skutków ubocznych szczepionki Gardasil wyróżnić można mało znaną jednostkę chorobową POTS – Zespół Posturalnej Tachykardii Ortostatycznej. Wysłane zapytanie do Europejskiej Agencji Leków nie dało jednoznacznej odpowiedzi….. nie mogą potwierdzić ani zaprzeczyć, że POTS jest spowodowane przez szczepionkę Gardasil. Jednak organy zdrowotne uznały, że po mimo iż istniałaby korelacja pomiędzy szczepionką a POTS to szczepionka i tak nie straci swojego zatwierdzenia i nie zostanie ona wycofana z programu szczepień.
Tak więc bądźmy tego świadomi, że skoro szczepionka, która powoduje udowodnione powikłania ze śmiercią włącznie nie zostanie usunięta z programu szczepień to możemy być pewni, że lawinowo posypią się kolejne historie okaleczonych dziewczyn.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s