Szczepieni zagrożeniem dla zdrowia publicznego

Alicia Silverstone promuje zdrowy styl życia.

licia Silverstone jest nie tylko aktorką, ale i mamą, aktywistką, oraz autorką książek o zdrowym stylu życia: „The Kind Diet” i „The Kind Mama”. Alicia również ostrzega rodziców przed przesadnym poleganiem na farmaceutykach. Jej 3 letni synek, Bear, „nigdy nie był poważniej chory, tylko czasami czuł się trochę słabiej. I on nigdy nie przyjął kropli leku,” napisała Silverstone. „Ponieważ jego ciało jest super-czyste, jak zdrowa maszyna, może się bronić i wypłukiwać wszystkie nieprzyjemne rzeczy o wiele szybciej niż dziecko, którego dieta nie jest tak dobra. On naprawdę nigdy nie miał do czynienia z bólem uszu, lepkimi oczami, czy wysypką na pupie, jak wiele innych dzieci.” Ona również dołącza do debaty o szczepieniach: „Jest coraz więcej anegdotycznych dowodów od lekarzy, którzy otrzymali telefony od zaniepokojonych rodziców twierdzących, że ich dziecko nie było już ‚takie samo’, po otrzymaniu szczepionki. A ja osobiście mam wielu przyjaciół, których dzieci zostały drastycznie dotknięte w ten sposób.”

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.

Ja dodam komentarz odnośnie ustawy którą podpisał nasz ukochany prezydent….

Carl Clauberg był lekarzem, doktorem medycyny i profesorem ginekologii uniwersytetu w Królewcu. Podczas wojny prowadził klinikę chorób kobiecych w Królewskiej Hucie. Specjalnością Clauberga było leczenie bezpłodności u kobiet. Dowiedział się o nim Himmler, wezwał go do siebie i polecił mu przeprowadzenie kuracji bezpłodnej żony pewnego wyższego oficera SS. Himmler zajmował się takimi sprawami osobiście,gdyż zgodnie z jego „demografią pozytywną” członkowie SS mieli dawać wzór i przykład w zakładaniu rodzin o licznym potomstwie. Zdaniem Himmlera każda zdrowa rodzina SS powinna była mieć co najmniej pięcioro dzieci. Poza tym był on zwolennikiem płodzenia dzieci w stosunkach pozamałżeńskich.
Dyletancki naturalizm biologiczny podsuwał Himmlerowi z jednej strony pomysły „hodowli nordyckich ludzi”, z drugiej zaś w stosunku do „obcoplemiennych” prowadził wprost do pedanterii mordowania jako całkiem automatycznego zabiegu. Jednym z takich zabiegów była masowa sterylizacja. Himmler zaznaczył Claubergowi wyraźnie, że chodzi mu o sposób masowego, szybkiego, pewnego i niespostrzeżonego przeprowadzenia sterylizacji. W notatce urzędowej o konferencji u Himmlera w dniu 8. 7. 1942 jest mowa o tym, że chodzi o sterylizację więźniarek Żydówek( dzisiaj Polek przyp. M.D.) w wielkim zakresie, a w liście z 10. 7. 1942 Rudolf Brandt pisze do Clauberga, że Himmler chciałby się od niego dowiedzieć, jaki czas wchodziłby w rachubę dla przeprowadzenia sterylizacji 1000 Żydówek. Same Żydówki nie powinny o niczym wiedzieć.
Clauberg zaproponował Himmlerowi użycie do tego celu środków chemicznych. Himmler zgodził się na to i zlecił Claubergowi — zgodnie z jego propozycją — przeprowadzenie eksperymentów w oświęcimskim obozie koncentracyjnym dla praktycznego wypróbowania nowej metody. Komendant obozu Hoess otrzymał odpowiedni rozkaz i po zgłoszeniu się Clauberga w Oświęcimiu oddał do jego dyspozycji blok 10 oraz wybrane przez Clauberga więźniarki. Clauberg wybierał do swych eksperymentów kobiety w wieku 20—30 lat( ustalono po tych eksperymentach ze najlepsze lata by mieć pierwsze dziecko to 18024 lata-Przyp. M.D.), które już kiedyś rodziły i nie utraciły w obozie miesiączkowania. Do bloku 10 przenoszono je trybem przyjęcia do szpitala.
W toku oględzin terenu obozu oświęcimskiego znaleziono tam część autentycznych dokumentów obozowych, między innymi także zespół wykazów zatrudnienia więźniów. W zespole tym znajdują się zestawienia zatrudnienia kobiet w miesiącach kwietniu, maju, czerwcu i październiku 1943. W rubryce 10-ej tych zestawień figurują z podziałem na pielęgniarki (Pjleger) i więźniarki (Haftlinge) następujące ilości kobiet dla celów doświadczalnych (Haftlinge fiir Versuchszwecke)…..

Wszystko dostępne w pełnej wersji zeszytów….nr2.

Żelazna niemiecka konsekwencja trwa do dziś.

– See more at: http://coryllus.pl/?p=2634#sthash.eSsDwpu4.dpuf

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s