SIDS. Zespół Nagłej Śmierci Niemowląt II

CDC – tajne eksperymenty i ukrywany związek szczepionki MMR z autyzmem – Mike Adams
“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.
https://i2.wp.com/i.imgur.com/BnIGKvW.jpg

SIDS. Zespół Nagłej Śmierci Niemowląt

Zdjęcie z poniższego postu, które niektórych zbulwersowało jest autorstwa osoby, która zajmuje się ujawnianiem globalnego oszustwa (dlatego jest tam również jego logo) i taką stronę też prowadzi. Jednak zdjęcie to nie miało za zadanie urazić szczepiących rodziców lub by najmniej podważyć ich kompetencji rodzicielskich. Rodzic, który zderzy się z brutalną rzeczywistością i jego dziecko zostanie okaleczone to sam dojdzie do takich wniosków i będzie żałował, że nie posłuchał kogoś kto mu kiedyś dobrze życzył i ostrzegał. Czasami trzeba użyć nawet mocniejszego argumentu, żeby osoba chciała w ogóle zainteresować się tematem szczepień bo niektórzy ludzie w dzisiejszym świecie są już tak przesiąknięci lekarską i medialną propagandą, że nawet rażące i dobitne informacje przemawiające za nieszczepieniem do nich nie przemawiają. Zdjęcie to może wydawać się komuś żenujące czy obrażające go jako rodzica szczepiącego (widząc po komentarzach), jednak mocniejszych wrażeń i kubła zimnej wody serwuje rodzicom samo państwo, które najpierw zmusza do zaszczepienia dziecka i przedstawia szczepionki jako cud medycyny, a jak dojdzie do powikłań typu SBS (Syndrom dziecka potrząsanego) to rodzic zostaje oskarżony o przestępstwo na własnym dziecku. W tym przypadku rodzic w oczach państwa nie tylko NIE JEST RODZICEM, ale jest oprawcą, a nawet mordercą własnego dziecka. Taki plakat może być tylko przestrogą, żeby z troskliwego rodzica przestrzegającego harmonogramu szczepień nie stać się mordercą uznanym przez PAŃSTWO!
W Polsce ten problem nie jest nagminny, ale w krajach zachodnich jest to częstszy problem. Nasi rodacy, szczególnie mieszkający w Anglii także raportowali przypadki, gdzie zostawali posądzani o spowodowanie śmierci swojego dziecka. Szczepiąc dziecko nie zdawali sobie sprawy, że z czasem będą musieli zmierzyć się z wymiarem sprawiedliwości i udowadniać swoją niewinność bo w świetle prawa z rodziców „biologicznych” stali się przestępcami.

Historia Jasia, którego w 2008 roku zabiła szczepionka Euvax B http://www.wiadomosci24.pl/artykul/jasia_zabila_szczepionka_euvax_b_78836-1–1-d.html – jego ojciec podejrzewany był także o zabójstwo syna.
Takich tragedii jest znacznie więcej, gdzie państwo rozbija kochające się rodziny tylko dlatego, że jednego z członka rodziny uznaje za rzekomego oprawcę, który znęca się nad rodziną:

Więcej na temat „Syndromu dziecka potrząsanego” można przeczytać w NEXUSie: https://app.box.com/s/o2wzb0ezdvfu8s2wqabv

Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Legnicy Jacek Watral bezprawnie straszy rodziców ograniczeniem im praw rodzicielskich za uchylanie się od obowiązku szczepień:

Na koniec można jedynie zauważyć, że być rodzicem to być rodzicem jedynie „biologicznym” (ale ze wszystkimi konsekwencjami prawnymi) gdyż decyzję w sprawie szczepienia jego dziecka podejmuje za rodzica państwo. Jeżeli rodzic zaszczepi swoje dziecko wg obowiązującego harmonogramu szczepień i wydarzy się nieszczęście to winę poniesie rodzic, a nie państwo. Uchylając się od szczepień natomiast, rodzic jest postrzegany przez państwo jako nieodpowiedzialny, zagrażający zdrowiu a nawet życiu dziecka, więc urzędnicy państwowi chcą zastraszyć takiego rodzica ograniczeniem mu praw rodzicielskich.
W każdym więc przypadku rodzic skazany jest na wieczną walkę, żeby być prawdziwym rodzicem i chronić swoje dziecko. Tylko świadomy zagrożenia rodzic potrafi to zrobić!

https://www.facebook.com/StopPrzymusowiSzczepien/photos/a.410386745681181.102249.379044232148766/737159313003921/?type=1&theater

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s