SIDS. Zespół Nagłej Śmierci Niemowląt V

Szczepionka DTP powodowała SIDS, więc….
Partie zostały podzielone, aby ukryć związek !!!
„Po zgłoszeniach przypadków SIDS w Tennesse, przedyskutowaliśmy zalety ograniczenia dystrybucji dużej ilości fiolek z jednej partii do jednego stanu, hrabstwa czy miasta i uzyskaliśmy zgodę od wyższej kadry kierowniczej do wykonania takiego planu.”

“Zacznij tam gdzie jesteś, użyj tego co masz, zrób co możesz”
Nie negocjuje na rozsądnych warunkach z ludźmi, którzy zamierzają mnie pozbawić rozsądku.
Znalezione na: NIE dla szczepień

„Dołączyłem do policji w Queensland, w 1989 roku w wieku 27 lat. W mojej pracy jako funkcjonariusz Policji Państwowej byłem wzywany do przypadków nagłego zgonu niemowląt, aby zbadać okoliczności śmierci. To nie tylko były niemowlęta, ale i małe dzieci…
Uczestniczyłem w kilku śledztwach, gdzie zwłoki dziecka były znalezione przez jednego z rodziców w godzinach porannych; w Australii jest to okreslane jako „Sudden Infant Death Syndrome” (SIDS).

Zauważcie, jak to słowo „syndrom” jest często używane – wierzę, że to służy mistyfikacji problemu, a przez to również jego przyczyny. Kolejnym przykładem jest „syndrom wojny w Zatoce”, który jest wyraźnie spowodowany szczepionką przciwko wąglikowi.

Zacząłem kopać głębiej, kiedy miałem okazję do przeprowadzenia śledztwa w sprawie śmierci niemowląt. W 1993 roku byłem wezwany do przypadku śmierci 6-miesięcznego dziecka. Pojechałem do szpitala, ponieważ dziecko zostało tam zabrane karetką, a w szpitalu uzyskałem zeznania matki. Matka powiedziała mi, że jej dziecko jadło i spało normalnie, ale od kiedy zostało zaszczepione w wieku 2 miesięcy (…) przestało ono właściwie spać i jeść, oraz cierpiało z powodu częstych drgawek.

Udała się do kilku lekarzy, próbując znaleźć odpowiedź. Dali jej powszechny lek o nazwie „Panadol”, który nic nie zmienił. Drgawki pojawiały się nadal, więc poszła do innego lekarza, który dał jej kolejny lek, który również nie działał. Dziecko nadal dostawało ataku drgawek i często wymiotowało. Dziewczynka nie mogła spać i matka również była pozbawiona snu.

Ponieważ sytuacja była tak drastyczna, matka szukała pomocy u innych lekarzy. Kolejni lekarze jedynie dawali jej więcej leków. W wieku około 5-6 miesięcy dziecko zmarło. Następnie matkę oskarżono o spowodowanie śmierci, bazując na opinii biegłego, który stwierdził nieznacznie podwyższony poziom leków. Na szczęście, w tym przypadku, dyrektor prokuratury nie chciał wnieść zarzutu morderstwa, ponieważ matka przedstawiła oświadczenie, które opisywało okres normalnego snu i jedzenia dziecka, przed otrzymaniem szczepionki.

Kolejny incydent miał miejsce, kiedy zobaczyłem ojca (…) oskarżonego o zabójstwo 5 latka, który poniósł ciężkie obrażenia po swoich pierwszych szczepieniach i miał uszkodzony mózg. QPS (Queensland Police Service) oparło się na fałszywej przesłance medycznej o nazwie „syndrom dziecka potrząśniętego” – i znowu pojawia się to słowo „syndrom”.

Dziecko uległo obrażeniom z powodu szczepionek, a QPS zdecydowało się obwinić ojca na podstawie „Syndromu Potrząśniętego Dziecka”, choć nie było dowodów, innych niż szczepionki, dla przyczyny tych urazów. Widziałem rodziców, będących w żałobie, oskarżonych o spowodowanie śmierci swoich dzieci.
Najczęstszy czas ryzyka zgonu przez szczepionki jest w wieku 2 miesięcy, kiedy te dzieci otrzymują te pierwsze dawki;

Gdy detektywi prowadzą dochodzenie w sprawie śmierci dziecka, przesłuchują każdego rodzica oddzielnie. Jeśli są jakiekolwiek sprzeczne wersje tej historii, wykorzystują te różnice, aby atakować wiarygodność rodziców i polegać na wadliwej teorii o „syndromie dziecka potrząsanego”, jako dowód. Jeśli nie ma sprzeczności w ich zeznaniach, nawet nieznacznych, to policja następnie się zwraca do „lekarza”, który ma „doświadczenie” z „syndromem dziecka potrząsanego” i próbują wnieść oskarżenie pod tym kątem.
Jeśli rodzice powiedzą śledczemu, że podnieśli martwe dziecko i potrząsneli nim, aby je obudzić, policja będzie ich oskarżać, nawet jeśli dziecko już nie żyło. Ponieważ „syndrom dziecka potrząśniętego” nie opiera się na twardych dowodach, jak siniaki czy inne obrażenia, to jest to doskonały sposób, aby winić rodziców za szkody spowodowane przez szczepionki.

Moim zdaniem, funkcjonariusze QPS są dostatecznie poddani praniu mózgu, aby nie zdawać sobie sprawy, że szczepionki są przyczyną obrażeń i zgonów; i kiedy prowadzą dochodzenie, to w dużym stopniu polegają na „dowodach medycznych”, które są znacząco pod wpływem Wielkiej Farmy. Po dostarczeniu jednemu rodzicowi artykuł dr Very Schreibner, który przedstawia uszkodzenia poszczepienne, „hierarchia” w QPS zaczęła mnie prześladować, więc odszedłem z policji z przyczyn medycznych.”

Chris Savage – Były sierżant policji, Queensland Police Service
Numer w rejestrze: 4007505 Amoor Qld 4570.

Nowy film pt. „The Syndrom”, który niedługo ukaże się na DVD:
https://www.facebook.com/thesyndromefilm?fref=ts

Video z przemowy Chrisa:

Jak szczepionki Szkodzą w Rozwoju Mózgu – Profesor Biologii, Dr Russell Blaylock

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s