Zuch Antoni! Został Ambasadorem Polskiej Gospodarki

Minister obrony jest już Patriotą Roku, teraz otrzymał wyróżnienie od organizacji biznesowej. Z uzasadnienia wynika, że polska gospodarka potrzebuje więcej takich ludzi jak Antoni Macierewicz.

Wyróżnienie — tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki minister otrzymał podczas XVII Zlotu Niepodległościowego w Łowczówku, gdzie uczestniczył w imprezie upamiętniającej legionistów.

Nagrodę przyznał Ogólnopolski Klaster Innowacyjnych Przedsiębiorstw. W przeszłości jej laureatami zostali między innymi Jerzy Buzek i minister gospodarki morskiej Marek Gróbarczyk. Teraz do tego szlachetnego grona dołączył minister obrony.

Na dyplomie widnieje uzasadnienie: “zaangażowanie w promocję przedsiębiorczości oraz wkład w rozwój polskiej gospodarki”.

Jakie Macierewicz ma realne zasługi na tym polu? Przedsiębiorcy najwyraźniej uważają, że niebagatelne.

— Nagroda ma wymiar szerszy, niż tylko ekonomiczny. Dostają ją osoby, które promują polską gospodarkę, patriotyzm gospodarczy. Wiele firm ma problemy ze współpracą z podmiotami podległymi ministerstwu, m.in. Agencją Mienia Wojskowego. Te firmy zgłosiły się po pomoc do pana ministra i zostały wysłuchane — powiedziała dziennikarzom portalu Gazeta.pl Angelika Jarosławska, wiceprezes Zarządu Ogólnopolskiego Klastra Innowacyjnych Przedsiębiorstw.

Zaznaczyła przy tym, że Antoni Macierewicz otrzymał wyróżnienie również za “podjęcie działań na rzecz budowy polsko-ukraińskiego śmigłowca”.

Minister przyjął nagrodę ze wzruszeniem, ale chyba nie silił się na udawaną skromność. Odbierając wyróżnienie, sam siebie pochwalił, przyznając, że “dziś szczególnie Polska potrzebuje ambasadorów polskiej sprawy i polskiej gospodarki”. Za takiego najwyraźniej Antoni Macierewicz się uważa.

Awantura najpierw z Caracalami, a potem z Black Hawkami w tle najwyraźniej jest czymś, za co polityków należy nagradzać. Ciekawe co by na to powiedzieli pracownicy zakładów w Mielcu i Świdniku, a także Łodzi, która w związku z przetargiem negocjowanym z Francją miała stworzyć nowe miejsca pracy.

Tomasz Dudek

Poglądy autora mogą być niezgodne ze stanowiskiem redakcji.

https://pl.sputniknews.com

helikopter.jpg

Polskie Carracale ala Izaak Singer vel Antoni Macierewicz… – Admin MK.

macierw.jpg

Tu wszystko jasne, bez niedomówień… admin MK.

tak-wylogowalem-sie-mialem-dac-sie-zabic-tym-wstretnym-bandytom-pl-ffffff.jpg

i TU WSZYSTKO JASNE I ZROZUMIAŁE 😮 😮 😮 😮 😮

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s