Fabrykowanie NOWYCH języków w Rosji i Polsce przez rządy Niemieckie ma ROZWALAĆ te państwa od środka.

HEGEMONIA Niemiec w Europie i innych imperialnych krajów po przez finansowanie przez rząd niemiecki fabrykowania gramatyk NOWYCH języków na bazie GWAR językowych w Polsce czy Rosji ma celu stworzenia PRECEDENSU też wygenerowania SZTUCZNYCH nowych narodowości, które są następnie PODŻEGANE do separacji od Polski co miało i ma dalekosiężne cel WYMAZANIA Państwa Polskiego z mapy świata.

Taka „polityka” imperialnych Niemiec, które pragnie być HEGEMONEM w Europie i na Świecie trwa od wielu stuleci wobec Polski, Rosji, Francji i Bałkanów. Tak wyglądały zawsze IMPERIALNE zapędy Prusaków:

NIGDY NIE wolno zapominać o tak ważnym FAKCIE, że ziemia na wschód od rzeki Dniepr była i JEST rdzennie ROSYJSKA i jest WŁASNOŚCIĄ Rosji gdzie do dzisiaj zamieszkuje 85% etnicznych Rosjan używających na co dzień swojego ojczystego języka ROSYJSKIEGO.

Po 1991 roku oligarchowie właściciele wielkich korporacji zachodnich oraz przez nich przekupieni lokalni tzw. „politycy” czyli paru zapyziałych wariatów nacjonalistów ne-banderowskich ukraińskich usiłowało PRZYMUSIĆ siłą, aby ci Ruscy, a od 1993 roku obywatele sztucznie spreparowanej „ukrainy” co wcześniej z dziada pradziada używali j.rosyjskiego na co dzień NAGLE zaczęli używać prostackiej chłopskiej GWARY „u-kraińskiej”, która jest jakimś szwargotem, który niczego nie wniósł do rozwoju cywilizacji tam zamieszkałego pospólstwa.

Ta chłopska prostacka GWARA „u-kraińska” jest tak UBOGA i NIE posiada w swoim słowniku wiele określeń obejmujących obecną rzeczywistość, zatem jest MARTWA, nie przydatna dla opisywania wszystkich zjawisk zachodzących na świecie.
To jest jedna z głównych przyczyn NIE używania tego „szwargotu” obecnie na siłe nazywanym „językiem ukraińskim”.

Tymczasem tym przekupione podpuszczone GŁUPY ne-banderowcy wspierani kiedyś politycznie przez Prusaków, a następnie przez przez Niemców, a obecnie przez żydo-masońskich wampirów NEKONÓW z USA, którzy dorwali się władzy w Kijowie po 1991 roku coś się im UBZDURAŁO, że za pomocą AWANTURNICZEGO banderowskiego nazizmu, agresji nacjonalistów ukraińskich „PRZEROBIĄ” tam tych 85% etnicznych RUSKICH w JEDNYM pokoleniu w jakiś sztucznych tzw. „Ukraińców”.

To trzeba być takim NATURALNYM głupcem jak tzw. „Ukrainiec neo-banderowiec” zmajstrowanym przez Prusaków, aby uwierzyć w taką FAŁSZYWĄ fabrykację jakiejś tam BZDURY o nazwie „Ukraina”, aby ci rdzenni RUSCY też FAKTYCZNIE zamieszkali na rdzennych ruskich ziemiach na wschód od rzeki Dniepr i na Krymie, ziemiach Węgrów i Królestwa Polskiego NAGLE na co dzień zaczęli używać prostackiej GWARY ukraińskiej nazywanej „językiem ukraińskim”.

NIE zapominać że chrzest pierwszego cara Rosji odbył się na Krymie w 988 roku, a Krym dla Ruskich jest jak dla Polaków Ziemie Gnieźnieńskie, gdzie został ochrzczony pierwszy Król Polski.
Krym przez 3/4 ostatniego tysiąclecia był ZAWSZE własnością, terytorium Cesarstwa Rosji, a jedynie z przerwą ok. 150 lat jak ten Krym wyrwali Turcy, który to Krym został ponownie ODEBRANY Turkom.

NIE zapominać jak wyglądała wschodnia granica Królestwa Polskiego przez prawie całe TYSIĄCLECIE, czyli ta granica była na rzece Dniepr, a czegoś takiego jak tzw. „Ukraina” NIGDY NIE było co było sfabrykowane przez Prusaków na rdzennym POLSKIM terytorium, które nazywano „U-Kraja” co w starym języku polskim i ruskim znaczyło „przy granicy” z jakimś innym respektowanym Królestwem lub Cesarstwem, którym wtedy była Ruś Kijowska przy już istniejącym dużym skupisku ludności o nazwie Kijów zamieszkałym przez etnicznych RUSINÓW!

Sztucznie sfabrykowane „U-Kry” przez Prusaków w latach 1943-1947 podpłaceni przez żydo-komunistów i Niemców WYRŻNĘLI ponad 500 tysięcy etnicznych Polaków na ziemiach wschodnich ziemiach Królestwa Polskiego nazywanego „Kresami Wschodnimi” Polski , tak aby „U-Kry” mogli bezkarnie PRZYWŁASZCZYĆ sobie cały majątek i POLSKĄ ZIEMIĘ po wymordowanych Polakach. MUSIMY wymusić na U-Krach” na arenie międzynarodowej spłacenie REPARACJI za WYRŻNIĘTYCH z zimną krwią Polakach przez tych LUDOBÓJCÓW „U-krów” banderowców !!!

NIE zapominać też o bardzo ważnym FAKCIE, że na południu Europy istniało DUŻE państwo Węgry, którego część terytorium SIŁĄ zabrał na rzecz ZSRR żydo-komunista J.Stalin(ojciec jego był ŻYDEM, a matka jego służąca Gruzinką, którą ZGWAŁCIŁ ten żyd) z innymi ŻYDAMI rządzącymi na Kremlu nazywani Sovietami, którzy to ŻYDZI wcześniej ZABILI całą rodzinę carskiej Rosji, a następnie pond 30 milionów najbardziej krnąbrnych Ruskich – elitę intelektualna Rosji, aby oni NIE przeszkadzali tym ZBRODNIARZOM ludobójcom ŻYDOM w szarogęszeniu się w Rosji zamienianej przez tych ŻYDÓW ludobójców w tzw. ZSRR.

Jak się OBIEKTYWNIE bada całościowo historię Wschodniej Europy ostatniego 1000-lecia to ta tzw.
„Ukraina” to się okazuje, że stworzone FIKCYJNE gówniane państewko „Ukraina” bez realnej tożsamości ze sztucznym językiem ukraińskim zostało utworzone pod presją Pruską w interesie Prus, a potem Niemiec gdzie ci SZTUCZNIE instrumentalnie sfabrykowani PODPŁACENI z zewnątrz tzw. „Ukraińcy” mieli od ŚRODKA zwalczać Polskie Królestwo i też Carską Rosję, potem Rzeczpospolitą Polską i ZSRR w interesie Niemiec.

Teraz ci „Ukraińcy ne-banderowcy” stali się DURNYMI najemnikami żydo-masonów NEKONÓW chciwców ZŁODZIEI imperialistów z Waszyngtonu.

Od lat 1950-ch Republika Federalna Niemiec też intensywnie INWESTOWAŁA w FABRYKACJI tzw. „narodowości śląskiej i kaszubskiej” na terytorium Polski na IDENTYCZNYM mechanizmie jak tzw. „Ukraińców”, które to NIBY NOWY „naród śląski” i „naród kaszubski” by próbował utworzyć swoje ODDZIELNE państwa ODRYWAJĄC POLSKI Śląsk oraz całe Pomorze Bałtyckie od Polski.

Niemcom HEGEMONOM chodzi o to aby za pomocą tej swojej metodologii FABRYKOWANIA „nowych języków i narodów” rozbić Polska WSPÓLNOTĘ, co ma osłabić Polaków a następnie ZNISZCZYĆ Państwo Polskie, które by raz i na ZAWSZE przestało opierać się imperialnej hegemoni Niemców w Europie.

To rząd Niemiec w latach 1995 – 2005 też SFINANSOWAŁ w Berlinie opracowanie gramatyki językowej tzw. „języka śląskiego” sfabrykowanego z POLSKIEJ GWARY śląskiej i tzw. „języka kaszubskiego” sfabrykowanego z POLSKIEJ GWARY kaszubskiej na POLSKIM Pomorzu Bałtyckim.

Tą całą AWANTURĘ anty-polską wspierają ZBRODNIARZE ludobójcy żydo-masoni NEKONY ze swojej żydowskie MELINY o nazwie „biały dom” z Waszyngtonu.

To oni z ludobójczego Waszyngtonu WYNAJĘLI sobie w Polsce lokalnych żydo-masonów, którzy prowadzą intensywny SABOTAŻ polskiej państwowości i akcję KONFLIKTOWANIA wewnętrznego etnicznych Polaków, aby przejąć 100% władze na Polakami by nas SYSTEMOWO RABOWAĆ do nieskończoności !

Teraz MORDERCY z Waszyngtonu mają w planie totalnie SKONFLIKTOWAĆ i zorganizować KRWAWĄ JATKĘ czyli WOJNĘ w Polsce i Europie Wschodniej, czyli IDENTYCZNIE jak na Bliskim Wschodzie, Afryce i Azji, aby to bandyckie USA robiło kasę na sprzedaży swojej broni.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s