ZMIANA WARTY? Akurat.

ZMIANA WARTY?
Nieboszczyki z AWS-UW po raz kolejny rwą się do władzy. Sam kwiat „uczciwości i pa-triotyzmu”, że wymienię tylko tych najbardziej „zasłużonych”: Olechowski, Lewandowski, Tusk, Płażyński, Piskorski, Lesio i Jaruś Kaczyńscy, Maryśka Rokita, Zbysiu Komorowski, Pawlak i wielu, wielu innych, pospolitych uczciwych inaczej, zrzeszonych w Platformie, PiS, SLD czy PSL. Oni już władzę sprawowali, oni już nas okradli, oni się nie zmienią. (…) Prawica udowodni, że po trzech miesiącach nowych rządów nie będą potrzebne nawet wybo-ry, już nic nie będzie! Nawet na szyld Polska też znajdą kupca!! Zaryzykujmy! Tylko Plat-forma, PiS, pogrobowcy z AWS-UW i PSL dają gwarancję likwidacji kraju! (…) Obojętnie kogo wybierzemy, wybierzemy fatalnie!
Jan Pluszkiewicz

BŁĘDNE KOŁO KRĘCONE PRZEZ IDIOTÓW?
(…) Za zwolnienia podatkowe tak zwanych inwestorów zagranicznych, płacimy my wszyscy! To my, naród, pokrywamy potrzeby budżetu. Super, hipermarkety, banki, zakłady pracy, między innymi FSM w Bielsku wykazują straty! Oni nie zarabiają! Z jakiegoś nie pojętego powodu dokładają do interesu i trwają w Polsce! Brak skutecznej kontroli zagranicznych firm nie płacących podatki powoduje, że staliśmy się pośmiewiskiem dla całego cywilizowanego świata. Trzeba być albo skończonym jełopem, albo wspólnikiem do zysków firm nie płacą-cych podatki. Sytuacja w której nawet banki uprawiające lichwę, bo istniejące stopy procen-towe to lichwa, wykazują straty, jak najgorzej i w sposób jednoznaczny wskazuje na złodziej-ską konduitę sprawujących władzę od roku 1989! Twórca tego burdelu podatkowego, tych złodziejskich praktyk, jest szefem rady polityki pieniężnej!! Ten jegomość już dawno powi-nien przebywać w zakładzie karnym dla niepoprawnych recydywistów lub co najmniej w zakładzie psychiatrycznym, bez możliwości zwolnienia. Póki co zafundowaliśmy sobie jako władców pospolitych przestępców, wypranych z ludzkich uczuć. To co dzieje się od 14 lat, to zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu. (…) To co nie dał rady zrobić z Polakami herr Hi-tler, zrobił towarzysz Balcerowicz i jego kamraci z lewa i prawa. Nawet nie zauważyliśmy, zachłystując się zdobyczami demokracji, zaciskającej się na szyi obroży niewolnika. Bez sa-molotów, dział, karabinów, SS, gestapo z ludzi wolnych staliśmy się niewolnikami Zachodu, żebrząc o jakąkolwiek pracę za połowę, za jedną trzecią stawki naszego zachodniego przyja-ciela, któremu wcześniej garstka polskich degeneratów, kosmopolitów i złodziejów, zwana politykami, oddała za łapówki cały nasz majątek! (…)
Stanisław K.

WESOŁE JEST ŻYCIE CHOREGO I STARUSZKA!
Nasze ukochane władze, nasze najdroższe słoneczka, po raz kolejny uszczęśliwiły rencistów i emerytów fundując im podwyżkę całe 1,8%!!! Ale w trosce o zdrowie tych nieboraków, od 1-go stycznia 2004 r. podnieśli „o nic nie znaczące kilka złotych” przymus płacenia na ZUS. Nie dość, że dali tak „ogromną” podwyżkę, to pomyśleli o lepszej, no bo droższej służbie zdrowia. Mimo spadku popularności, poparcia, nawału tytanicznej pracy znaleźli czas, by pochylić się nad losem emeryta i rencisty!! Chorzy i staruszkowie aż piszczą ze szczęścia!! Taka podwyżka od ukochanej władzy warta jest co najmniej mszy, a może nawet i gregoria-nek? Renciści i emeryci są gotowi przeznaczyć swoje miesięczne apanaże na msze za dusze wszystkich władców od roku 1989 r. byle tylko jak najszybciej umarli! Bo za żywych jakoś nie wypada. 380 zł renty? To już przeszłość! Od 1-go marca 2004 jest aż 387 zł! Emerytura 500zł.? Zapomnij o tej niesprawiedliwości! Już jest 509 zł!! Za 80 lat przy takim tempie wzrostu, będziesz miał 1300 zł, a może nawet więcej! I jak tu nie kochać władców? (…)
JWP

BREDNIE WŁADCÓW CZYLI WZROST GOSPODARCZY!
(…) Udział banków zagranicznych w poszczególnych krajach nie przekracza 8%!!! U nas 80%! Stopy procentowe to lichwa to nie ma nic wspólnego z kredytem, a wszystko z bandy-tyzmem, dosłownie bandytyzmem! Wkłady oszczędnościowe w banku to dochód 4,5 procenta w skali roku!! Obłożony podatkiem 20%!!! Tysiąc złotych na lokacie po roku daje 45 zł zy-sku – 20% podatku = 36 zł!! Czyli po roku zysk z lokaty jednego tysiąca to 36 złotych! Za pobrany kredyt 1000 zł po roku trzeba oddać 1200 zł plus koszty manipulacyjne! Różnica ma w banku i wziął z banku to 16%!!! Inflacja roczna to 2%!! Co więc uzasadnia utrzymywanie tak wysokich stóp procentowych? Łapówki lub udział w złodziejskich zyskach! (…) BIG Bank Gdański członek zarządu, nie prezes i nie właściciel, tylko członek zarządu, oczywiście, że nie Polak, zarabia 454 tysiące zł miesięcznie!!! Czterysta pięćdziesiąt cztery tysiące zło-tych miesięcznie!!! Członków zarządu jest dziesięć osób!! Ponad cztery i pół miliona mie-sięcznie bierze zarząd!! Prezes bierze ponad osiemset tysięcy miesięcznie!! A ile właściciel? Bank Przemysłowo-Handlowy członek rady 157 tysięcy zł miesięcznie!; Bank Handlowy 136 tysięcy; Kredyt Bank 129 tysięcy; Fortis Bank 110 tysięcy zł; ING Bank Śląski 94 tysiące; Powszechny Bank Kredytowy 74 tysiące; Bank Ochrony Środowiska 69 tysięcy. Bank PKO S.A. to włoski bank, dwa tysiące Polaków straciło w nim pracę, członek rady zarabia 300 ty-sięcy zł miesięcznie. Ani jeden z wymienionych członków zarządu nie jest Polakiem!
Anna Kozłowska

ZYSKOWNA SPRZEDAŻ
Działania rządów, tzw. prywatyzacja, to wypisz, wymaluj, dokładne działanie szajki włamy-waczy. Oto złodzieje włamali się do cudzego domu i wynoszą z niego wszystko co się da wy-nieść, co przedstawia jakąkolwiek wartość! Poszkodowany wycenia straty na dwieście tysięcy złotych. Złodzieje „ożenili” fanty za dziesięć tysięcy złotych! To jest ich zysk, czysty zysk! Złodzieje ukradli mercedesa o wartości sto tysięcy i natychmiast sprzedali na części za osiem tysięcy! Paser (inwestor strategiczny) nie daje osiem? Sprzedają za pięć tysięcy, przecież to nie ich samochód!! Tak wygląda prawda o sprzedaży majątku narodu! (…) Nie może nawet dziwić ich świński pęd do koryta władzy, ich pasja do prywatyzacji wszystkiego, co nie jest ich własnością! Odium przestępcze ciążące na Lewandowskim, Kaczmarku, Wąsaczu, Ole-chowskim, Cimoszewiczu, Sowińskiej itd. itd. jest krzywdzące dla tych wymienionych i nie wymienionych. Rządy to zorganizowana grupa przestępcza, wymienieni to jedynie wykonaw-cy postanowień tej grupy. (…)
Witold L.

SAMA PRAWDA CZYLI WYBORCZE OSZUSTWO
(…) Istniejąca ordynacja sprzyja i rozwija korupcję polityczną, utrwala przestępcze związki, tworzy hermetyczny świat ludzi nietykalnych. Bez różnicy jest, jaka partia sprawuje władzę! Rozdział stanowisk jest wg klucza partyjnego, czyli wpływów w partii, zajmowanego miej-sca ważności w jej szeregach. Kumpel zostaje premierem, ministrami kumple premiera! Kto to towarzystwo ma kontrolować, skoro wszystkie stanowiska, łącznie z kontrolnymi zajmują sami swoi? Praktycznie ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, że już podczas wyborów, skazani jesteśmy na wybór sitwy, czyli związku przestępczego, szumnie nazywanego partią polityczną! Po wyborach, nie wiadomo dlaczego, oczekujemy, że wybrana sitwa, sama siebie będzie kontrolować, skazywać i zamykać do pudła!! To naiwna wiara!! Przecież premier Bo-lek nie będzie tropił ministra Kazika, którego zna od dwudziestu, czy trzydziestu lat, z którym łączą go rożne interesy najczęściej przestępcze. (…)
Stanisław Kot

KROSNO: WYDRWIGROSZE W TOGACH
(…) Wszyscy lokatorzy płacą czynsz mieszkaniowy, w którym również jest zawarta opłata za dostawę ciepła i cieplej wody. Ta opłata, jest praktycznie wpłacana jako zaliczka. Raz w roku, w kwietniu, dostawca ciepła po odczytaniu głównego licznika poboru ciepła, wystawia spół-dzielni rachunek. Władze spółdzielni, dzielą jego wysokość przez metry kwadratowe i prze-syłają mieszkańcom wezwania do dopłaty, rzadziej zdarzają się zwroty pieniędzy za nadpła-cone rachunki! Wobec opornych, którzy nie chcą uiścić dopłaty, władze spółdzielni kierują sprawę do sądu. Ten nakazuje zapłacić, nadając wyrokowi klauzulę natychmiastowej wyko-nalności. Zjawia się komornik i wiadomo co dalej. Tak władze spółdzielni postępują wobec każdego Kowalskiego, ale w żadnym razie wobec małżeństwa prokuratorów prokuratury okręgowej w Krośnie państwa O! (…)
Jan Pluszkiewicz

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s