Artur Łoboda: 18. 12. 2016

Dla żydów (tych z małej litery) nie liczą się fakty, bo cenią tylko „fakty medialne”, które kiedyś określano mianem „wiedzy potocznej”. I te obiegowe opinie były tworzone pod kątem żydowskich interesów.

Niedawno tłumaczyłem młodej adeptce dziennikarstwa – jak tworzone są mity dla uzasadnienia prawa własności.

Nawet ja sam spotkałem się próbami obrażania mnie przez głupiego nieuka – który chciał deprecjonować moje wypowiedzi zarzutem – że „wywodzę się z żydowskiej dzielnicy”.

Otóż miasto Kazimierz NIGDY – nie było miastem żydowskim! 150 lat po lokacji Kazimierza – zmuszono krakowskich Żydów do wymiany gruntów na teren wioski Bawół – która leżała na krańcu odrębnego miasta Kazimierz.

W okresie Zaborów – gdy po nieudanych powstaniach szlachta i mieszczaństwo wyprzedawały swoje majątki – Żydzi wykupili znaczną część Kazimierza, który już wtedy był przyłączony do Krakowa.

By uzasadnić swoje panowanie w tej dzielnicy stworzyli MIT o rzekomym założeniu Kazimierza dla kochanki Estery. A tym samym „utworzenia go dla Żydów”.Rzecz w tym, że wedle niepewnego przekazu – o ile Estera w ogóle istniała – to mieszkała z drugiej strony Krakowa – we wsi Łobzów.

Jednak do dnia dzisiejszego – łącznie z ekspozycją muzeum „Polin” powtarza się mity o żydowskiej kochance króla Kazimierza.

Znając skuteczność tej metody manipulacji – bojówki z Krytyki Politycznej stworzyły kilka lat temu przekaz medialny o rzekomym „zamordowaniu” Sierakowskiego przez polskiego „nacjonalistę”. Nie ważne, że to prostacka prowokacja. Bez kontry takich ludzi jak ja – za kilka lat panowałaby przekonania, że jakiś „nacjonalista zamordował żyda”. I to miał być wystarczający powód do najazdu na Polskę trzech milionów Żydów.
[Sierakowskiemu źle nie życzymy. Niech sp…la do Izraela, gdzie jego miejsce – admin]

Bardzo wyraźnie poinformowałem o tym fakcie posłów PiS, a przede wszystkim Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – w rządzie Beaty Szydło. Jedyną reakcją było odcięcie się od mojej osoby i pielgrzymka Beaty Szydło do syjonistycznego Izraela.

Przedwczoraj grupa lewaków – związanych z żydolewacką Krytyką Polityczną, usiłowała dokonać podobnej prowokacji medialnej – gdy jakiś osobnik położył się na ulicy udając rannego.
Tylko faktowi, że znalazł się postronny rejestrator tego wydarzenia, zawdzięczamy ujawnienie prowokacji.

Pamiętam – jak w marcu 1968 roku rozpowszechniano plotkę, że „milicja zabiła jakąś studentkę”. I to wywołało spore wzburzenie Krakowian, oraz wzmogło studenckie protesty.
Przedwczorajsza prowokacja miała dokładnie ten sam cel.

Młodzi ludzie kierują się emocjami i udana prowokacja doprowadziłaby do eskalacji rozruchów, kończących się krwawo.

Powtarzam po raz kolejny, że jedynym celem PiS jest udowodnienie, że nie da się zreformować Państwa Polskiego!
Temu służy obsadzenie najważniejszych stanowisk państwowych przez PROSTAKÓW!

Mimo szumnych – przedwyborczych obietnic PiSu, lewacy z Krytyki Politycznej dalej są finansowani z naszych podatków! Dzięki temu mają środki do wzniecania opisanych powyżej prowokacji.

Powinno dziwić, że Prokurator Generalny nie wszczął śledztwa w sprawie próby prowokacji – mającej wywołać zagrożenie bezpieczeństwa publicznego. Ale dla Ziobro ważniejszy jest penis Polańskiego – niż sprawy Polskie.

Bo jedynym celem PiS jest udowodnienie, że nie da się zreformować Państwa Polskiego, a przede wszystkim niedopuszczenie patriotycznych sił Narodu do naprawy Polski!

18 grudzień 2016
Artur Łoboda
http://zaprasza.net

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s