Premier izrahella boi się oskarżeń o zbrodnie wojenne

 

 

Co może się stać, gdy Międzynarodowy Trybunał Karny skaże żydo-satanistę Netanyahu?

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/premier-izrahella-boi-sie-oskarzen-o-zbrodnie-wojenne-2015-01

Władze Autonomii Palestyńskiej wnioskują o członkostwo w Międzynarodowym Trybunale Karnym.

Mahmud Abbas podpisał Statut Rzymski w celu przyłączenia się do składu MTK*, co skłoniło izrahellskiego premiera do gróźb, że wyda on instrukcje amerykańskiemu Kongresowi, aby odciął on wszystkie fundusze dla Palestyńczyków. To jego próba obrony przed zarzutami karnymi.

„Izrahell zdecydował zamrozić przelew 500 mln szekli (ponad 127 mln $) pochodzących z wpływów podatkowych zebranych od Palestyńczyków w odpowiedzi na wniosek władz Palestyńskich o przyjęcie w poczet członków ICC”.

*Międzynarodowy Trybunał Karny (ICC) to organizacja międzyrządowa 122 państw (z wyjątkiem izrahella, Sudanu i USA), z siedzibą w Holandii. MTK ma kompetencje ścigania każdej osoby podejrzanej o zbrodnie ludobójstwa, przestępstw przeciw ludzkości i zbrodnie wojenne.

Jeżeli Międzynarodowy Trybunał Karny zajmie się interpretacją działań rządu Izrahella na okupowanych terytoriach palestyńskich, może z łatwością dowieść, że konkretni urzędnicy tego podmiotu okupacyjnego są winni łamania Statutu Rzymskiego z 2002 roku. Artykuł 7 zakazuje „zbrodni przeciwko ludzkości”, jakimi są systematycznie powtarzające się zbrodnie wojenne. Wśród nich: morderstwa, przymusowe deportacje, stosowanie tortur, prześladowanie Palestyńczyków (jako „zidentyfikowana grupa ludności”) i „zbrodnia apartheidu”.

Izrahellski rząd mordował palestyńskich przywódców politycznych i rutynowo wyrzucał Palestyńczyków z ich domów na Zachodniego Brzegu. Wdrożył politykę tortur wobec więzionych nielegalnie Palestyńczyków. Ich polityka na Zachodnim Brzegu, budowy bezprawnych osiedli na ukradzionej ziemi, z której masowo wyrzucano Palestyńczyków, to tylko jeden z wielu przykładów polityki apartheidu. Pierwsze oskarżenie z artykułu VII powinno być dla prokuratora dziecinną igraszką. A to tylko początek listy zbrodni, jakich winne są władze Izrahella.

Jeśli urzędnicy izrahellskiego okupanta albo liderzy dzikich lokatorów na palestyńskim Zachodnim Brzegu zostaną skazani przez MTK, to czy będzie jakaś nadzieja wykonania tego wyroku? Firmy izrahellskie, prowadzące działalność na Zachodnim Brzegu, będą mogły być pozwane o miliardy dolarów odszkodowań w sądach europejskich i nie będą mogły sprzedawać swych towarów w Europie, jeżeli zostaną uznane za podmioty czerpiące korzyści ze zbrodni przeciwko ludzkości i apartheidu. Jeżeli działania prawne zostaną skutecznie wszczęte przez Palestynę, Izrahell będzie zobowiązany do zapłaty ogromnych odszkodowań.

MTK może działać wyłącznie poprzez działania podejmowane przez państwa członkowskie. Ale może dać tym państwom legitymację prawną, aby schwytać i uwięzić premiera Netanyahu. Choć jest to mało prawdopodobne, to jednak liderzy bandyckiego okupanta Palestyny mogą nie mieć możliwości wjazdu do większości państw Europy, co spowoduje ich izolację i znacznie zmniejszy wpływy.

Unia Afrykańska i świat arabski postanowiły chronić prezydenta Sudanu, Omara al-Baszira, przed wyrokiem MTK. Może on swobodnie podróżować po krajach afrykańskich. Ale nie może przyjechać do Europy i wielu innych państw, nie ryzykując aresztowania. Ale nawet w Afryce, Bashir w 2013 roku musiał nagle opuścić stolicę Nigerii, ponieważ nigeryjskie stowarzyszenie prawnicze wniosło sprawę do sądu, aby go aresztować.

Ponad jedna trzecia izrahellskiego handlu trafia do Europy, a transfer technologii z Europy jest sprawą kluczową dla Izrahella. Skazany podmiot może być wyrzucony z europejskich organizacji naukowych i technologicznych, gdzie obecnie ma grzecznościowe członkostwo. A jego przywódcy mogą skończyć w stylu Pinocheta (nawet jeśli rządy będą ich chronić, nie będą mogli być pewni, że unikną wniosków o aresztowanie ze strony grup obywatelskich i nie trafią na prawdziwych sędziów).

Oczywiście na tym świat się nie kończy dla przywódców izrahellskich, jeśli będą skazani, tak samo, jak nie skończył się dla al-Baszira. Ale konsekwencje skazania byłyby prawdziwe i nieprzyjemne, a po pewnym czasie mogłyby mieć istotny wpływ na ich los.

Bibi, jak przystało na orędownika pokoju, z nieznaną w świecie całym szczerością powiedział jak jest, zamykając raz na zawsze krwiożerczym antysemitom usta.

Netanyahu Uncensored

PLO Department of Culture and Information

Published on Sep 5, 2016
On August 11 2016, Israeli Prime Minister Benjamin Netanyahu addressed the world. This video clip demonstrates how Netanyahu deals with reality versus fiction. It needs no further comment.

 

George Bush i jego administracja postawienie przed Sądem za zbrodnie wojenne w Iraku

(Additional defendants in the case from the Bush-era administration Richard Cheney, Colin Powell, Condoleezza Rice, Donald Rumsfeld and Paul Wolfowitz and former British Prime Minister, Tony Blair.) The United States Court of Appeal for the Ninth Circuit in a California court))

Saleh v. Bush involves claims by an Iraqi woman, Sundus Shaker Saleh, that former President George W. Bush and other high-ranking Bush-era officials broke the law when they planned and waged the Iraq War

Iracka Kobieta Sundus Shaker Saleh twierdzi, że Bush złamał prawo wywołując wojnę w Iraku.

http://www.alternativenewsnetwork.net/george-w-bush-may-face-trial-california-war-crimes

15-15098 Sundus Saleh v. George Bush

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s