Dziwna jest ta tolerancja władz dla przestępczych działań przybyszów

Ja myślę, że Polacy potrafią zrobić Kebab z polskiej wołowiny.
Naleśniki z wołowiny czy MacWieprz to również dobry „Fast Food”.

Oskarżeni są kucharz i właściciel Kebaba za zamordowanie klienta – trzy rany kłute nożem.

Zastosowano areszt 3-miesieczny dla sprawców morderstwa.(tylko?)
Aresztowano 28 uczestników spontanicznego protestu mieszkańców- ciekawe na jak długo?

Trzy rany kłute, jedna z nich najpoważniejsza przebiegająca bezpośrednio do serca, spowodowała śmierć 21-letniego mężczyzny – to wyniki sekcji zwłok przekazane przez Prokuratora Rejonowego w Ełku Wojciecha Piktela podczas konferencji prasowej w poniedziałek (2.01) wieczorem. Rana spowodowała wykrwawienie i niewydolność krążeniowo – oddechową i to było bezpośrednią przyczyną śmierci- mówi prokurator. Przypomnijmy, że w związku z tym zabójstwem zatrzymano cztery osoby. W poniedziałek (2.01) dwóm przedstawiono zarzut zabójstwa- to kucharz i właściciel lokalu gastronomicznego.

– Żaden z nich nie przyznał się do winy- mówi prokurator. Obrońca właściciela lokalu oskarżonego o zabójstwo Wojciech Stpiczyński przyznaje, że jego klient nie przyznał się do winy i złożył obszerne wyjaśnienia. Do sądu jeszcze w poniedziałek (2.01) ma trafić wniosek o tymczasowe aresztowanie obu mężczyzn. Pozostałe dwie osoby zatrzymane w tej sprawie zostaną najprawdopodobniej zwolnione, jak mówi prokurator zebrane dowody nie wskazują, żeby te osoby podejrzewać o jakieś przestępstwa. Z zarzutami muszą się również liczyć osoby, które zostały zatrzymane podczas zamieszek. To 28 najbardziej agresywnych osób, a charakter zarzutów uzależniony będzie od zabezpieczonego materiału dowodowego. Jak mówi prokurator- we wtorek (3.01) będą wykonywane czynności z tymi osobami.

Dziwna jest ta tolerancja władz dla przestępczych działań przybyszów
Dziwne jest błyskawiczne nadawanie polskiego obywatelstwa

Dlaczego „rzont polski” tworzy miejsca pracy dla islamskich emigrantów, a Polacy muszą emigrować za chlebem?, bo stwarzane są wszelkie przeszkody dla uruchomienia małego biznesu dla Polaków.

Ełk 21 letni Polak zamordowany przez Islamistów z kebabu.
Gestapo z PIS ich broni
!

.https://www.youtube.com/watch?v=gNr2IuF0Ruw

Morderstwo w Ełku – Konferencja prasowa Młodzieży Wszechpolskiej

Emigranci muzułmańscy mordują – społeczny sprzeciw- zagrożenie dla społeczeństwa przez przybyszów z innej kultury-terror kulturowo obcych przybyszów – władza nie zapewnia bezpieczeństwa –Policja skandaliczne zachowanie – nieodpowiedzialna polityka rządu naraża obywateli Polski na niebezpieczeństwo – działanie na szkodę państwa i narodu polskiego – nachalna polityka informacyjna mediów głównego nurtu – Oferta MW pomocy prawnej dla osób niesłusznie zatrzymanych – społeczeństwo W Polsce nie da sobie „w kaszę dmuchać”- społeczeństwo w Polsce nie pozwoli na niszczenie Polski przez przybyszów….

.https://www.youtube.com/watch?v=2JxcB7m6egc

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s