Czy te bezczelne żydowskie ku.rwy chyba się nigdy nie nauczą, że nie są u siebie?

 

A niech ŻYDY zabierają te swoje parchate d.upy i gburowate, kłamliwe portale – gburrek.pl, gazeta.pl – do Izraela -> gburrek.il; gazeta.il.

Oni zawsze pokrzywdzeni – a to pogromy, a to holokaust.

Tylko w Europie i Rosji żydzi byli wypędzani 47 razy w ciągu ostatniego tysiąclecia

Widocznie były powody do pogromów

Toż to sam Bibi Netanjahu namawia Żydów do masowej i permanentnej emigracji do Izraela Alija – z Francji, Danii, USA – bo to wszędzie Żydów biją

(***)

Niecodzienna sytuacja miała miejsce we Wrocławiu. Dziennikarka jednego z dolnośląskich portali internetowych została poproszona o opuszczenie restauracji, ponieważ… w lokalu było zbyt mało wolnych miejsc, a na wejście do środka oczekiwała grupa niemieckich turystów. Między Polką a jednym z Niemców doszło do wymiany zdań, która natychmiast obiegła polskie media.

Jak relacjonowała w Internecie. Magdalena Groń, kiedy piła kawę i jadła zamówione kupione kilka minut wcześniej ciastko, podszedł do niej kelner i zapytał, kiedy zamierza opuścić lokal. Jak poinformował dziennikarkę, na wejście do restauracji czekała grupa starszych niemieckich turystów.

Gdy odmówiła odejścia od stolika, podszedł do niej jeden z Niemców. Na jego pytanie, czy nie widzi, że jest ich dużo, odpowiedziała: „W Polsce mówimy po polsku, więc jeżeli coś Pan chce, to proszę do mnie mówić w moim języku”. Mężczyzna odwrócił się wtedy i rzucił w stronę reszty grupy turystów: „Czy ktoś rozumie, co ta bezczelna polska kurwa do mnie mówi? Oni nigdy się nie nauczą”.

Polka nie wytrzymała. Płynnym niemieckim odparowała:

„Czy byłby pan uprzejmy zabrać swoją starą, esesmańską dupę z mojego kraju? Bo bezczelne niemieckie kurwy chyba nigdy nie nauczą się, że nie są u siebie
”.
Wpis dziennikarki zebrał tysiące „polubień” i wywołał lawinę komentarzy. Po tym, jak sprawę opisały polskie media dziennikarka opublikowała kolejny wpis, w którym podziękowała za „gratulacje, wyrazy wsparcia i uznania”, oraz wytłumaczyła, że „nie chciała dowalać Niemcom”.

Czy nikogo nie zastanawia dlaczego Konsulat Generalny Niemiec we Wrocławiuoficjalnie zatrudnia 700 osób !
Wynika z tego, że Niemcy mają tutaj szeroko zakrojone plany, do których zrealizowania potrzeba takiej rzeszy pracowników.

A pamiętacie wydarzenia z Baumannem na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu? Rektor uczelni tłumaczył się z wezwania Policji, mówiąc, że konsul niemiecki kazał mu wezwać Policję.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s