Koncesjonowana opozycja

Syjonistyczne atrapy czyli razem przeciwko Narodowi?

Artykuł ma obnażyć wszystkie antypolskie, pseudo patriotyczne, pseudo narodowe, pseudo słowiańskie jednostki, które w większym lub mniejszym stopniu zaistniały w życiu publicznym III RP.

antysyst

 

W ramach wstępu

Agenturalny pseudo Ruch Narodowy ma działać jak wentyl sfrustrowanych Polaków, zwłaszcza obudzonej polskiej młodzieży, którą ma wyprowadzić w pole ( zresztą jak Kukiz, krypotożyd Braun i krypotożyd Korwin). Chodzi o skanalizowanie narodowych i wolnościowych dążeń Polaków, rozproszenie świadomego elektoratu i uniemożliwienie wejścia do Sejmu prawdziwym Polakom!

Środowiska systemowych ( polskich?) „narodowców” powołały do życia nowy twór – stowarzyszenie Endecja. To już kolejna próba przyciągnięcia kolejnych naiwnych przy wykorzystaniu śp. Romana Dmowskiego. Kogo tam nie ma. Jest guru Rafał Ziemkiewicz, zwolennik legalizacji homozwiązków, miłośnik Izraela, który wspólnie z Michnikiem atakował Marsz Patriotów. Obok tej persony znajdziemy w „Endecji” Marka Jakubiaka, idola gimbonarodowców, którzy fotografowali się z butelkami piwa (chyba im przeszło). Obrotny biznesmen zapewniał w przeszłości: „Nie jestem homofobem, nie przeszkadzają mi osoby LGBT w Sejmie”. Na dokładkę prezes „MW” (utworzonej przez Romana Giertycha), który zasłynął tropieniem „pogańskich” nazw pociągów.

Lider Kukiz’15 Paweł Kukiz informując na konferencji prasowej w Sejmie o powstaniu Stowarzyszenia Endecja powiedział, że ten ruch wypełni niszę (sic!), która jest na polskim rynku politycznym. Jak mówił, celem stowarzyszenie jest m.in. krzewienie myśli „wspaniałego polskiego patrioty i męża stanu” – Romana Dmowskiego…Kilka dni później, pochwalił działania policji wobec protestujących przeciwko paradzie dewiantów w Gdańsku oraz zachwycał się słowami wnuczki rotmistrza Pileckiego, która sprzeciwiła się wykorzystywaniu wizerunku jej dziadka przez „środowiska polityczne i narodowe”.

Słowa zawarte w tekście „Reality show from Poland”, poświęconym tzw. RN okazały się prorocze. Dziś z wielkiej jedności zostały wspomnienia i mamy 3 grupy, z których każda jest „najbardziej wierna” naukom Romana Dmowskiego, a żadna nie ma nic wspólnego z nacjonalizmem. Aspirują co najwyżej do roli użytecznych idiotów PiS-u (szajba anty-KOD), albo zapewniają swoim liderom cieplarniane warunki w Sejmie.

za http://www.nacjonalista.pl/2016/05/30/endecja-nowy-twor-systemowych-klaunow/

kuki2

Nowoczesna Petru , to pikuś przy tym. Jakim przekrętem jest Endecja Kukiza. Ten człowiek nie ma bowiem , żadnych praw do przywłaszczania sobie tej nazwy. To kradzież i obraza. Splugawienie narodowej myśli Romana Dmowskiego. To kpina z Polski i Polaków. Pogarda dla Romana Dmowskiego. Endecja Kukiza ma na celu wynarodowienie narodowców. Sprowadza idę narodową Romana Dmowskiego do poziomu szamba. Dzięki Kukizowi , byle prostak , może nazywać się dziś Endekiem. Endecja Kukiza to nie fabryka nowych elit ale fabryka pachołków żydowskiej Europy.
Kukiz – jesteś dla mnie zwykłym śmieciem …

Sławomir Jerzy Walecki

Koncesjonowana opozycja ma swoje miejsce w mediach mainstrimowych. Tego samego nie można powiedzieć o prawdziwych Polakach. Oni nie mają, nie mogą trafić ze swoim przekazem do mas…

Na filmie Paweł Ziemiński ( Wierni Polsce Suwerennej ) bezskutecznie próbuje zabrać głos podczas manifestacji przed Sejmem. Na scenie widzimy za to A. Jabłonowskiego, ks. s. Tadeusza Isakowicza-Zaleskiego i innych.

*********************************************************************************************

Grzegorz Braun

Braun w swoim wystąpieniach mówi dużo prawdy o sytuacji Polski, o Żydach oraz masonerii. Jednym z głównym punktów programu Brauna jest własność, wolność gospodarcza.

O czym jednak Grzegorz Braun nie mówi?

Głoszenie idei wolnościowych, postulatów obniżenia podatków, własności itd. nie ma żadnego znaczenia i jest niemożliwe do realizacji tak długo, jak Naród Polski nie ma prawnej możliwości emisji własnej waluty. Konstytucja Kwaśniewskiego vel Stolzmana z 1997 r. oddała emisję złotówki w ręce żydowskiej lichwy. Art. 220 konstytucji zabrania finansowania deficytu budżetowego przez „zaciąganie zobowiązania w centralnym banku państwa”. Innymi słowy Narodowi Polskiemu odebrano możliwość emisji pieniądza i oddano ją w ręce żydowskie. W istocie jest to główna przyczyna ucisku fiskalnego i jak długo Polska będzie miała związane prawem ręce w emisji złotówki, tak długo nie ma możliwości obniżenia czy likwidacji ucisku fiskalnego.

Dlatego wszelkie postulaty Korwina czy Brauna odnoście obniżenia podatków i likwidacji biurokracji nie mają żadnego znaczenia. Działając w myśl zasady Mayera Amschela Rothschilda „Daj mi kontrolę nad podażą pieniądza narodu i nie będzie mnie obchodzić kto tworzy jego prawa” temat ten jest przemilczany przez wszystkich kandydatów w wyborach i przez wszystkie partie polityczne.

Grzegorz Braun postuluje, aby Naród jednoczył się wokół soborowej sekty antychrysta udającej Kościół katolicki. W świetle wiary katolickiej, posoborowy kościół nie jest Kościołem katolickim a posoborowa hierarchia z „papieżem” na czele, nie jest hierarchią Kościoła katolickiego. Każdy, kto temu przeczy, jest albo zwiedziony przez żydowskie kłamstwa, albo działa w złej woli i celowo kanalizuje siły i potencjał Narodu i zagubionych katolików w ściek żydowskiej sekty ubranej w katolickie szaty.

Grzegorz Braun pozuje na Polaka, katolika, patriotę, narodowca.

za https://wiernipolsce1.wordpress.com/2015/03/26/metody-manipulacji-polakami-grzegorz-braun-jako-przyklad/

Skoro w Polsce jest 40 000 agentów, to i Braun takowym może być. Jego cechy antropogeniczne i nazwisko wcale nie mówi, iż jest Polakiem. Witold Gadowski mówi o Braunie „Jaś Fasola”. Braun ciągle, uparcie i wytrwale wmawia i wmawia o tej całej wojnie. „Wykłady” Brauna są żenujące. Mówi o tym o czym wszyscy wiedzą. Wałęsa też pięknie mówił i okazało się, że był agentem. Ja Brauna nie słucham, bo wydaje się prowadzić psychologiczną manipulację. Nie od dzisiaj wiadomo, że tego tupu agenci mają za zadanie sprawdzić jaka jest siła w narodzie i ewentualnie z jakim oporem będzie się mieć do czynienia. A w jaki sposób wychwycić wszystkich patriotów? A no w taki sposób- mówić, ostrzegać, wymieniać wszystko i wszystkich, co chcą ludzie usłyszeć, czyli o tym co jest powszechnie wiadomo, ale oficjalnie się o tym nie mówi. To sama psychologia. No i żadnemu politykowi nie można wierzyć, żadnemu. Bo większość z nich wykorzystuje ludzką naiwność. PA Ale to tylko moje zdanie.

A. Mielcarek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s