Putin otruł Hillary Clinton? Tak twierdzi znany amerykański lekarz.

[Jak otruł, skoro Hillary żyje?
Nb. artykuł jest z września ub.r. i najgorsze już się stało – admin]

Władimir Putin ma związek z pogorszeniem stanu zdrowia Hillary Clinton? Tak twierdzi światowej sławy patolog sądowy – Dr Bennet Omalu.

Lekarz jest przekonany, że za złe samopoczucie kandydatki Partii Demokratycznej może odpowiadać rosyjski przywódca, który otwarcie wspiera jej przeciwnika Donalda Trumpa.

Bennet Omalu poradził pracownikom sztabu, żeby wysłali kandydatkę na badania krwi.

[Trochę rozumiemy dr-a Omalu. Zachowanie się Hillary tak bardzo odbiega od, mimo wszystko, dość elastycznych kryteriów normalności, że jedyne wytłumaczenia to albo jej podtrucie, albo choroba psychiczna, albo psychopatia. Dr Omalu z grzeczności zakłada pierwszą możliwość, wiedząc, że do badania krwi nie dojdzie. – admin]

Doktor Bennet Omalu – znany na całym świecie ekspert ds. medycyny sądowej podzielił się z internautami swoją teorią na temat choroby Hillary Clinton. Stan zdrowia kandydatki Demokratów na prezydenta USA jest głównym tematem w amerykańskich mediach po tym jak Clinton zasłabła w dniu rocznicy ataków na World Trade Center, a kilka dni wcześniej wypluła dziwną zieloną substancję do szklanki z wodą. [Może nachlała się spiruliny? – admin]

Amerykanie zastanawiają się nawet, czy była pierwsza dama USA nie zrezygnuje z walki o fotel prezydenta ze względu na zły stan zdrowia. Taki obrót spraw mógłby ucieszyć Władimira Putina, który otwarcie chwalił Donalda Trumpa, a nawet nazwał go „absolutnym liderem w wyścigu o Biały Dom”.

Zwolennikiem tej teorii jest dr Bennet Omalu, który twierdzi, że Hillary Clinton że mogła zostać otruta na polecenie prezydenta Rosji lub kandydata Republikanów Donalda Trumpa. Lekarz zalecił sztabowi Clinton przeprowadzenie analizy toksykologicznej krwi pod kątem obecności trucizny. „Nie ufam Putinowi i Trumpowi. Z nimi dwoma wszystko jest możliwe” – dodał.

Nie wiadomo czym kierował się Dr Bennet Omalu wygłaszając tak kontrowersyjną teorię. Amerykański lekarz nigeryjskiego pochodzenia cieszy się opinią światowego eksperta. Prowadzi znaną organizację, która zajmuje się wydawaniem opinii biegłych w sprawach medyczno-prawnych. Jest specjalistą w zakresie medycyny sądowej, patologii, neuropatologii i autopsji.

O doktorze Omalu zrobiło się głośno, kiedy jako pierwszy na świecie udowodnił, że urazy głowy, jakich doznają zawodnicy footballu amerykańskiego podczas gry mają związek z ich późniejszą depresją i samobójstwami. O jego odkryciu rozpisywały się najlepsze branżowe pisma. W 2015 roku Bennet Omalu stał się inspiracją dla twórców hollywoodzkiej produkcji pt. „Wstrząs”, w której w rolę medyka wcielił się aktor Will Smith.

Pikanterii sprawie dodaje fakt, że zagraniczne media już nieraz łączyły rząd Putina ze śmiercią przeciwników rosyjskiego przywódcy – m.in. Aleksandra Litwinienki.

http://www.msn.com

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s