„Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!”

„Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego”.

Udo Ulfkotte, który ujawnił, że dziennikarze są „kupowani” przez CIA nie żyje (miał 56 lat) – jego koledzy nie posiadają się z radości.

Udo Ulfkotte è morto.A 56 anni. Aveva rivelato che giornalisti sono “comprati” dalla Cia. I colleghi esultano.
http://www.maurizioblondet.it/udo-ulfkotte-morto-56-anni-rivelato-giornalisti-comprati-dalla-cia-colleghi-esultano/

Maurizio Blondet 15 styczeń 2017, tłum. RAM

Mówi się, że Udo Ulfkotte zmarł na zawał. Miał 56 lat.

Ulfkotte był dziennikarzem, który ujawnił fakt, że tak on jak i jego koledzy pracowali na żołdzie wywiadu amerykańskiego. W swej książce zatytułowanej „Gekaufte Journalisten“ – „Skorumpowani dziennikarze” – wydanej w roku 2014 opisał metody, przy pomocy których CIA sugeruje treści artykułów, oraz instruuje i opłaca dziennikarzy niemieckich (również i włoskich) by popierali w mass-mediach politykę amerykańską.

Zacytujmy fragment z artykułu Marcella D’Addabbo:

Atlantyckie Imperium Kłamstwa. Świadectwo skruszonego Ulfkotte.
L’IMPERO ATLANTICO DELLA MENZOGNA.LA PAROLA AL PENTITO ULFKOTTE
https://ladagadinchiostro.com/2015/03/03/limpero-atlantico-della-menzogna-la-parola-al-pentito-ulfkotte/

Ulfkotte pisał: ‚Dziennikarza na liście płac należy przede wszystkim uwierzytelnić, a robi się to poprzez cytowanie jego artykułów, danie mu rozgłosu międzynarodowego i nagradzanie jego książek. Wiele nagród literackich nie jest niczym innym jak tylko i wyłącznie premią za posłuszeństwo w uprawianiu propagandy’. (…)

Opowiedział także o tym, jak z okazji kryzysu libijskiego w roku 2011 wywiad niemiecki zachęcał go do pisania w swej gazecie tak, jakoby było rzeczą pewną, iż Kadafi posiadał broń chemiczną i chciał ją użyć przeciwko własnemu narodowi. (…)

Stwierdził, że gdy w dziennikarstwie porzuca się linię proatlantycką – konsekwencją jest utrata pracy, przygnębiajace wyizolowanie w środowisku dziennikarskim – aż po bezpośrednie pogróżki i prześladowania (sam Ulfkotte utrzymywał, że pod zarzutem ujawnienia tajemnic państwowych przeprowadzono w jego domu 6 rewizji).

Udo Ulfkotte
https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte
https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte

„Gekaufte Journalisten“
https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#.E2.80.9EGekaufte_Journalisten.E2.80.9C

„Bought Journalists”
https://en.wikipedia.org/wiki/Udo_Ulfkotte#The_book_.22Bought_Journalists.22

Udo Ulfkotte
http://ulfkotte.de/

Można stwierdzić, że Ulfkotte był pierwszym dziennikarzem, który ujawnił fakt, że opłacane mass-media propagują fake news. Obecnie zaś to mass-media oskarżają portale społecznościowe o rozpowszechnianie fałszywych wiadomości.

Kiedy jego dawna gazeta Frankfurter Allgemeine Zeitung (FAZ) uznała go za wariata – Udo Ulfkotte zaczął gwałtownie oskarżać Angelę Merkel o niewłaściwą administrację euro, a także sprzeciwiać się jej polityce przyjmowania do Niemiec setek tysięcy islamistów (ostatnie jego eseje na ten temat to “Die Asyl Industrie” i “Mekka Deutschland” .

Czy można podejrzewać, że dziennikarz został zabity?

Jego korespondent, informatyk i autor bloga informacji alternatywnej, Hadmut Danish, opowiada o treści e-maila otrzymanego od Ulfkotte, z której wynika, że również u Danish’a szukał informacji na temat pogwałcenia konstytucji przez kanclerz Merkel i dziwił się, że nie znajdował żadnych materiałów na ten temat. E-mail pochodzi z 10 stycznia i można w nim przeczytać:

„Pytanie do wszystkich: czy poza pracą profesora Otto Depenheuer’a (‚Kryzys uchodźczy’) istnieją inne publikacje odnoszące się do Angeli Merkel i do systematycznego pogwałcania przez nią prawa?

Chodzi mi o zrezygnowanie z energii jądrowej, ratowanie banków, otworzenie granic, naruszenie traktatów z Lizbony, Maastricht, Dublina, Schengen, itd. … Szukam ekspertów od bezprawia. Nie interesują mnie rozprawy psychologów na temat chorób umysłowych ubóstwianych leaderów, lub uchodzących za takich, ani biografie Angeli Merkel – potrzebne mi są prace na temat sprzeczności z prawem w jej działaniach – podejścia poważne… Wiem o tekstach Di Fabio, ale czy są jeszcze inne?”

Zacytowany Udo di Fabio jest znaczącym prawnikiem, będącym do roku 2011 członkiem niemieckiego trybunału konstytucyjnego i autorem eseju, w którym określa Angelę Merkel jako – „burzycielkę konstytucji niemieckiej” – („Verfassungsbrecherin”).

Otto Depenheuer
https://de.wikipedia.org/wiki/Otto_Depenheuer

Journal Alternative Medien – HADMUT DANISCH
http://www.journalalternativemedien.info/category/meinungen-kommentare/hadmut-danisch/

Udo Di Fabio
https://de.wikipedia.org/wiki/Udo_Di_Fabio

Udo di Fabio: Merkel ist Verfassungsbrecherin
http://www.pi-news.net/2016/12/udo-di-fabio-merkel-ist-verfassungsbrecherin/

Danish przyznaje, że na list odpowiedział w roztargnieniu:  „To nie jest moje pole działania, poza tym mam własne problemy… „. 12 stycznia otrzymał następny e-mail od Ulfkotte:

Data: czwartek, 12 stycznia 2017 21:58:12 +0100
Od: Udo Ulfkotte udo@ulfkotte.de
Do: ‘Hadmut Danisch’ hadmut@danisch.de
Temat: Re: Prośba Udo Ulfkotte:

„…Setki tysięcy osób, być może nawet miliony dyskutują o możliwych naruszeniach prawa przez Angelę Merkel, jednakże za wyjątkiem broszury wydanej przez profesora Otto Depenheuer’a, zawierającej krótkie rozważania niektórych pracowników naukowych – nie istnieją żadne inne opracowania.

W jakim kraju my żyjemy? Nie ma na ten temat ani jednej pracy doktorskiej, ani jednego eseju-ekspertyzy, czy czegoś w tym rodzaju. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie konkretne przepisy – z prawnego punktu widzenia – pogwałciła Merkel – a nie ma wątpliwości, że do tego doszło – NICZEGO nie znajdziesz. Dlaczego?”

24 godziny później – Ulfkotte już nie żył.

Faktycznie, kiedy szuka sie w sieci krytycznych informacji na temat Angeli Merkel – nic takiego się nie pojawia – jedynie „Not Found”, „Error”, itp.

Mówi się, że Ulfkotte miał wcześniej trzy zawały. Ale oto komentarz na wiadomość o jego śmierci: – „Udo Ulfkotte nie żyje. Hahahaha! Wznieśmy toast!”
„Udo Ulfkotte ist tot. Hahahaha! Darauf ein Schnaps!”

„Hahahaha”: Wiwaty wśród niemieckich dziennikarzy na wiadomość o śmierci kolegi krytykującego imigrację
„Hahahaha”: Cheers among German journalists when immigration critical colleague dies https://i0.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2017/01/german-journalists-si-rallegrano.png?w=520

http://ram.neon24.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s