Chiny prą do WYRZUCENIA 30 tyś. żołdaków US Army z Korei Południowej!

 

 •  Między Chinami a USA od 5 lat rozkręciła się ZIMNA WOJNA o wpływy gospodarcze i polityczne w regionie Pacyfiku.

  Bezpośrednie starcie między tymi wielkimi mocarstwami trudno nawet sobie wyobrazić, więc obie strony generują wojny ZASTĘPCZE, jak ta teraz z Północną Koreją.

  Chiny z Koreią Południową mają bardzo ożywione relacje gospodarcze, a ZJEDNOCZONA Koreia by była lepszym miejscem zbytu na chińskie produkty.

  Kilka lat temu rządy w obydwu Koreiach zaczęły dyskutować o ZJEDNOCZENIU, a ten temat był stymulowany przez Chiny. Relacje z obydwoma Koreiami Południową i Północną nawet się lekko ociepliły i otwarto nawet granicę w celu spotkania się rodzin ROZDZIELONYCH murem niezgody politycznej zorganizowanej przez USA w latach 1950-ych.

  Zjednoczenie Korei by spowodowało WYGNANIE ponad 30 tysięcy żołdaków amerykańskich OKUPUJACYCH Południową Koreię w kilku bazach amerykańskich, niby „obrońców” Korei Południowej.

  Te wojskowe bazy amerykańskie w Korei to pozostałość po wojnie koreańskiej 1950 – 1953 która była wygenerowana przez imperializm amerykański krwawych INTRYG na Półwyspie Koreańskim, czyli opłacenie REBELIANTÓW z południowej części Korei, którzy pod różnymi POZORAMI dali się PODPUŚĆ „dobrodziejom amerykańskim”.

  Przekupieni rebelianci(identycznie jak na ukrainie w 2014r) przeciwstawili się legalnej władzy całej Korei, aby dać pretekst do PODZIELENIA tej Korei na DWIE części, tak aby USA mogło wybudować bazę wojskową tak jak to było zainscenizowane też przez USA z napadem na Jugosławie, aby ROZWALIĆ ten kraj i wygenerować takie islamskie „Kosowo” na Serbskiej ziemi, aby tam wybudować BAZĘ wojskową US Army w celu osaczania Chin i ZSRR oraz posiadania przyczółku w subordynowaniu Japonii wobec USA.

  Oczywiście po zorganizowaniu WOJNY Koreańskiej przez imperializm amerykański w Korei Południowej znalezienie tam WYNAJETYCH frajerów „koreańczyków desydentów demokratycznych”, którzy za US dolary, rozwalili Koreię i stali się „władzą demokratyczną” nosicielami „amerykańskiej demokracji, …a jakże …

  Ta obecna retoryka wojenna USA w kierunku Korei Północnej to kolejna amerykańska „wojna zastępcza”, gdyż bezpośrednie starcie między tymi wielkimi mocarstwami jak Chiny czy Rosja trudno nawet sobie wyobrazić?

  Ten naiwniak D.Trump myśli sobie, że jak raz zaprosił chińskiego prezydenta 7-IV-2017 roku na obiad na Florydę, to niby zaraz Chiny pobiegną za obłudą Waszyngtonska jak barany za sianem.

  Otóż, Chiny chcą PRZEGNAĆ US Army z Korei Południowej i SKASOWAĆ te bazy amerykańskie, aby USA utraciły ten przyczółek w rejonie Pacyfiku i to USA NIE blokowało interesów Chin z Koreią i Krajami Pacyfiku.

  Czyli Chiny mówią WYNOCHA 30 tysiącom żołdaków US Army stacjonującym w Korei Południowej, a potem będzie ZJEDNOCZENIE Korei oraz będą układy o PRZYJAŻNI Chin z JEDNĄ ZJEDNOCZONĄ Koreią !

  Reunion of Korean families:

  Tego NIE życzy sobie imperializm żydo-waszyngtonski i żydo-bankstery z New Yorku:

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s